екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

PRODUKCIJA

Ekoloģiski droši daudzfunkcionālie siltie apmetumi THERMO SATSYS TECHNOLOGY – tie ir gatavi pielietošanai augstākās kvalitātes siltie apmetumi, kurus pēc samaisīšanas ar ūdeni var pielietot kā sanējošo vai siltuma izolējošo materiālu visām ēku un būves kategorijām, kā telpas iekšpusē, ta arī ārpusēuz fasādes, kā arī pie rekonstrukcijas un ēkas restavrācijas, kuriem vēsturiska nozīme.

Uzliktie uz sienas sanējošie siltuma izolācijas apmetumi ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra paši ir aizsardzības slānis un tie neprasa papildus aizsardzību, pie tam tie efektīvi aizsargā ēku un būvniecības veltņu konstrukciju elementus no ārējās iedarbības pie to turpmākās ekspluatācijas.

ThermoUM. Apsiltinošie apmetumi

Siltuma izolācijas apmetumi ThermoUM - – tas ir gatavs sauss apmetumu maisījums. Ir paredzēts celtniecības konstrukciju apsiltināšanai un aizsardzībai, kura ir no ķieģeļiem, betona, gāzbetona, paroterma uc. Pateicoties savām unikālām hidrofobām un gaisa caurlaidības īpašībām apmetumi UM veicina mitruma likvidēšanu no ēkas konstrukcijas. Novērš pelējuma rašanos uz sienu virsmas un sienu dziļumos. Ir paredzēts rokas un mašīnas uzklāšanas paņēmienam. Fasādes un iekšējiem darbiem.

 

ThermoSAN. Hidro un siltuma izolācija vienā.

Sanējošie siltie apmetumi ThermoSAN ir paredzēti ēku un būves sienas no paaugstinātā mitruma atjaunošanai un novēršanai. Pie tam materiālam ir lieliskas siltuma un skaņas izolācijas īpašības. Materiālam ir augsta tvaika caurlaidība, kas ļauj efektīvi izmantot to uz iekšējām un ārējām mitrām un pakļautas izmirkumam virsmām. Sārmaina vide uz apmetuma slāņa virsmas izslēdz pelējuma un sēnītes rašanos. ThermoSAN ir paredzēts rokas un mašīnas uzklāšanas paņēmienam. Fasādes un iekšējiem darbiem.

 

ThermoIN. Apmetumi „siltajam” interjeram.

Sīki frakcionētais apmetumu maisījums ThermoIN tiek pielietots kā beigu apmetums pa apmetumiem ThermoSAN , ThermoUM un Thermoum Xtra. Tāpat tā var būt uzklāta uz virsmām no betona, ķieģeļiem, gāzbetona uc. pateicoties savām un unikālām difūzijas īpašībām šis maisījums garantē visas apmetuma sistēmas pareizu funkcionēšanu un saglabāšanu. Fasādes un iekšējiem darbiem.

 

 

Thermoum Xtra. Silto apmetumu jaunā paaudze – vēl vieglāk, vēl siltāk

Thermoum Xtra – ekoloģiskie siltie apmetumi, kuri ir paredzēti ēku un celtniecības konstrukciju apsiltināšanai un aizsardzībai, kuras ir no ķieģeļa, koka, betona, gāzbetona, paroterma uc. Sanējošie siltuma izolācijas apmetumi Thermoum Xtra Xtra ir izpētes produkts tehnisko parametru pilnveidošanas jomā, siltuma izolācijas celtniecības maisījumiem. Tā pat kā arī viss sanējošo silto apmetumu virkne THERMO SATSYS TECHNOLOGY Thermoum Xtra ir kapilāri aktīvs materiāls ar uzlabotām tehnoloģiskām un sanējošām īpašībām. Novērš mitruma, pelējuma un sēnītes veidošanos uz sienu virsmām. Fasādes un iekšējiem darbiem.

Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst