екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

Sadarbība

Cienījamie kompāniju pārstāvji, kuri vēlas ar mums sadarboties!

Mēs vienmēr esam gatavi izskatīt jaunus sadarbības priekšlikumus ar ieinteresējošām organizācijām. Darba nosacījumi tiek noteikti ar katru mūsu Partneri individuāli.

Kompānijām, kuras vēlas kļūt savā reģionā par izplatītāju nosacījumi ir:

1. Pieprasījuma iesniegšana Termobet ar5 plānojamo pārdošanas plānu nākamajam periodam;
2. Siltuma izolācijas sanējošo apmetumuTHERMO SATSYS TECHNOLOGY pirmās partijas iepirkšanas apjoms tiek saskaņots individuāli.

izplatītāja sertifikāts tiek izsniegts ar termiņu uz vienu gadu ar pagarināšanas iespēju pie nosacījums, ja izplatītājs izpildīs iepirkuma apjomu, kurš ir paredzēts individuālajos apmēros šim reģionam.

Izplatītājiem ir tiesības patstāvīgi veidot stratēģiju pie siltuma izolācijas sanējošo apmetumu THERMO SATSYS TECHNOLOGY realizācijas uzticamā reģionā.

Visi pieprasījumu, kuri ienāk uz Termobet adresi vai SATSYS TECHNOLOGY,, no citiem kontrahentiem no uzticamā izplatītājam reģiona, tiek automātiski pāradresēts uz izplatītāja adresi pa jebkuriem ērtiem sakaru veidiem (fakss, elektroniskā pastkaste, kurjeru pasts utt).

Pie sadarbības intereses izteikšanas, lūdzu sazinieties ar mums pa elektronisko pastu, kura adrese ir norādīta mūsu mājas lapā. Lēmums par sadarbību tiks pieņemts pēc savstarpējo iespēju un intereses apspriešanas.

Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst