екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

Sanācija

mitro pagrabu problēma, pagrabu sienu stāvi, telpu paaugstinātais mitrums, sēnīšu, pelējuma un apmetojuma uz sienām parādīšanās ir aktuāla ēkām jebkurai Krievijas pilsētai. Nospiedošs muzeju, bibliotēku, arhīvu daudzums atrodas ēkās gadsimta vecuma. Tie patstāvīgi tiek atjaunotas, tiem ir hidroizolācijas sagraušana un dažādi bojājumi.

Mitras sienas – vienmēr ir liela problēma, ar vieniem hidroizolācijas pasākumiem tā netiek atrisināta. Pēc paaugstinātā mitruma rašanas iemeslu novēršanas, savienotās ēkas materiāli sāk izžūt. Kopā ar ūdeni sienu pamet arī sakopots tajā sāls. Kristalizējoties kopā ar sienu stiprinājumiem un apmetumiem, tie noved pie dekoratīvā slāņa atslāņošanas. Ja sāļu koncentrācija pārsniedz noteiktu kritisku līmeni (1.5% pēc masas), tad censties „aizsistajos sienā vai pretoties kristāliskajam spiedienam ir pilnīgi bezjēdzīgi.

Izeja no tādas situācijas sastāv no siltuma izolācijas sanējošā apmetuma izmantošanā ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra. Pēc porainības, un nozīmē pēc kapilārās aktivitātes, ThermoSAN nav pasaules analogu uz šo dienu starp citiem sanējošiem termo apmetumiem. Iztvaikošanas laukums desmit reizes lielāks par nominālo. Lielās tvaiku caurlaidības dēļ, savienojumā ar lieliem poru apjomiem un ar mazu kapilāru aprijošo īpašību (W1), mitrums no pamata var nonākt caur apmetumu ūdens tvaika veidā. Iztvaikošanas ātrums caur siltiem sanējošiem apmetumiem ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra ThermoumXtra ir ievērojami lielāks, nekā tā pienākšana no pamatiem. Pie tam iztvaikošana iet iekšpusē apmetuma slānī, bet apstrādātā virsma paliek sausa.

Tādā veidā tiek nodrošināts vienmērīgs sadalījums sāļiem pie to izejas uz sienas virsmu, kas neļauj to sanākšanu uz robežas „siena – apmetums”, ar to tiek atrisināta paša siltākā sanējošā apmetuma sagraušana, kā arī pirms laicīgā lokālo atšķelšanu apmetuma un krāsu slāņa. Galu skaitā ievērojami pagarinās pašu sienu kalpošanas termiņš, bet pats galvenais – siltuma izolācijas sanējošo apmetumu pielietošana. ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra rada telpās ar paaugstinātu mitrumu komfortu ilgstošajai atrašanai un mikroklimatu cilvēku dzīvei. Ievērojami paaugstinās siltuma izolācijas sienu īpašības, uzlabojas ekoloģija un tiek izslēgta sēnītes un pelējuma parādīšanās.

Sanējošā siltuma apmetums ThermoSAN nodrošina drošu aizsardzību pat vietās ar augstu mitruma līmeni un ar lielu mitruma daudzumu gaisā.

Dažādu veidu sanējošo apmetumu salīdzināšana.

  Knauf Kbelosan J Maxit san Grund Baumit Sanova L Cemix SO WTA Weber san super EPASIT GMBH Specialbaustoffe   ThermoSan
Apjoma blīvums ρv [kg.m-3] 1100-1400   1132-1400   400
Izturība uz saspiešanu fc [N.mm-2] CSII CSII CSII CSII CSIII 3,9   CSII
Siltuma izolācijas koeficients λ [W.m-1.K-1] 0,47 0,39 0,13 0,41 0,36   -   0,09
Adgēzija FP [N.mm-2] 0,2 0,08 0,2 0,3   -   0,35
Tvaiku caurlaidība µ [-] 15 15 8 12 12     9,4
Ūdens kapilāru absorbācija [kg.m-2 .min0,5¬] W1 W0 W2   0,3-0,35   W1
Porainība P [%] 45 40 40   40-46   70 - 75

„slimo” sienu piemēri
Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst