екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

Skaņas izolācija

Skaņas izolācijaJo labāk sienas tiks izolētas no trokšņa, jo komfortablāk jūties tādās telpās. Ideālās trokšņu izolācijas , pat visstiprākais troksnis no ārpuses neradīs diskomfortu iekšējās telpās, bet dažādi sadzīves trokšņi mazāk traucēs telpu saimniekiem.
Visi materiāli, kuriem piemīt efektīva skaņas izolācija, atšķiras kā šūnu, graudu vai šķiedru struktūrām. Tās arī dalās pa cietības līmeņiem uz vairākām grupām: cietie, puscietie un mīkstie. Pirmajā grupā, tas ir pie cietajiem, tiek attiecināti ekoloģiski droši, skaņas izolācijas siltie apmetumi THERMO SATSYS TECHNOLOGY. To skaņas izolācija sastāda aptuveni 0.5, pie tāda pamata piepildītāja izolācijas trokšņa līmenis ir vienāds ar 23 dB. Ekoloģiskie siltie skaņas izolācijas apmetumi ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra traucē atbalsta rašanos telpās un rada komfortablu, ekoloģiski drošu skaņas vidi.

Augsta skaņas absorbēšana tiek sasniedzama uz lielās atsevišķās virsmas ekoloģiski droša skaņas izolācijas sanējošā apmetuma rēķina ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra, kurš tiek veidots ar sienām, kuras savienotas ar porām savā starpā. Ideālā variantā ir nepieciešama ne mazāk 70-75% poru pastāvēšana (ThermoSAN) pēc visa apjoma. Tieši porainība palīdz aktīvās enerģijas veidošanai, dotajā gadījumā skaņas svārstības enerģijas uz silto. Tas notiek sekojošā veidā – skaņas vilnis iziet cauri materiālu porās, uzbudinot tur atrodošo gaisa molekulu svārstības, uz tā berzēšanas rēķina savā starpā un ap poras sienām norobežotā plaknē un notiek viļņa nodzēšana un tā pāriešana uz siltumu.

Skaņas izolācijas siltie sanējošie apmetumi ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra rada ar sienu vienotu termo-hidro-skaņas izolācijas sistēmu. Trokšņu izolācija pie tam ievērojami pieaug, jo pie skaņas svārstības un skaņas spiediena iedarbības, siena veic svārstības ar visu savu masu, kas papildus palielina skaņas izolāciju.


Pēc normām Krievijā (SNiP-23-03-2003 „aizsardzība no trokšņa), skaņas līmenis (trokšņa) dzīvojamās telpās var sasniegt 45 dB. Speciālisti apgalvo, ka praksē, no komforta viedokļa, labāk orientēties pēc tabulām 1 un 2:

Tabula 1. Trokšņa līmenis dzīvojamās telpās

Trokšņa līmenis dzīvojamās telpās, dB

Cilvēka reakcija

mazāk 10 dB

Var rasties rūpes no klusuma

10-25 dB

Komforts

25-60 dB

Individuālā reakcija, bet var paciest

70-90 dB

Nervu saslimšanu attīstību iespējas

vairāk 100 dB

Dzirdes zaudēšana

 

Tabula 2. Trokšņu avoti mājās.

Trokšņa avots

Trokšņa līmenis, dB

Saruna (mierīga)

46

Televizors

60-70

Putekļusūcēja darbsа

75

Spēle uz klavierēm

80

Ledusskapja darbs

42

Veļas mašīnas darbs

68

Kondicioniera darbs

45

Piespiedu ventilācijas darbs

42

Bākas tualetē piepildīšana

40-67

Vannas piepildīšana

36-58

Iztekošs no krāna ūdens

44-50

Ēdiena sagatavošana uz plīts

35-42

Bērnu raudāšana

78

Automaģistrāle

70-80

Muzikālais centrs

85

Elektro skuvekļa darbs

60

Шумоизоляция термоштукатуркой изнутриMūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst