екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

Siltuma apmetumi uz perlīta un vermikulita pamata

Siltuma apmetumi, kuri ir uz pastiprināta perlīta vai vermikulīta pamata kā savas bez šaubāmas priekšrocības ( siltuma izolācijas īpašības, nedegošu īpašību, ekoloģisko īpašību, gaisa caurlaidību...) ir vesela virkne atšķirību no ekoloģiski tīriem daudz funkcionāliem termo apmetumiem ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra.

Perlīts ir obsidiāna hidroksīds – vulkanizētais stikls, kurš satur savienojošas ūdens molekulas. Raksturgākā perlīta īpašība ir tas, ka ātrās uzsildīšanas laikā līdz temperatūrai 900 – 1200° C tā apjoms palielinās no 4 līdz 20 reizēm. Tas notiek tāpēc, jo perlītā ir saistošs ūdens, kurš uzsildīšanas laikā paplasinās pēc „ popkorna” principa, veidojot porainu paplašinātu materiālu. Paplašināta perlīta granulu izmērs svārstās no 1mm līdz 10mm,uzberamais blīvums no 75 кg/м3 līdz 150 кg/м3. Tieši šīs mazas daudzas poras nodrošina vieglumu un siltuma izolācijas īpašības pie šīs vulkanizētās šķirnes, tās uguns noturīgumu un ķīmisko inertumu. Perlīta siltuma caurlaidība tīrā veidā sastāda 0,043-0,093 Vt/мК.

Perlīta atšķirīgā pazīme ir augsta iesūkšanās spēja: Perlīts var ieskt šķidrumu līdz 400% paša svara

Vermikulīts – tas ir dabīgs materiāls no hidrosludas grupas. Pie ātrās uzsildīšanas daļiņas palielinās apjomā 15-20 reizes. Paplašinātam vermikulītam ir savdabīgu elastīgu porainību,kas nosaka apjoma svaru 100—300 кg/м3 un siltuma caurlaidību 0,065—0,09 Vт/мК. Paplašinātā vermikulīta struktūras elastība sniedz tam ievērojamas priekšrocības ar līdzīgiemmateriālie pēc siltuma izolācijas īpašībām, piemēram par perlītu, kurš granulu trauslības dēļ ir ļoti norobežots pielietošanā. Perlīta struktūra tiek sagrauta pat pie minimālās mehāniskās ietekmes, parvēršot to par biežiemputekļiem ar mazu frakciju,perlīta dažēja sagraušana notiek pat pie materiāla transportēšanas.

Šis trūkums pilnībā nepastāv paplašinātam vermikulītam, kas arī ļauj ražot no tā siltuma un uguns aizsardzības materiālus ar presēšanas metodi.

Tāpat arīkā Perlīts Vermikulītam ir augsts ūdens iesūkšanas līmenis. Paplasināts vermikulīts var ieskt šķidrumu līdz 400-500% paša svara.

To trūkumi:

  • Vispirms tas ir augsta ūdens iesūkšana, t.i., apmetumu maisījumi uz tādu materiālu pamata pieprasa papildus aizsardzību no ūdens.
  • Šie maisījumi ir sanējošie (t.i. na nosausina un ne atjauno sienu uz kuru tie tiek uzklāti, vēl vairāk, ņemot vērā to,ka tie paši labi iesc mitrumu šis parlieku mitrums tā vai citādi tiks iekļūs sienā.
  • Beidzot, pat labākiem maisījumiem uz šo materiālu pamata ir nedaudz sliktāki siltuma izolācijas īpašības ( 0,09 -0,11 Vт/мК), pie tam,ņemot vērā stipru izkliedēšanu pēc parametriem (λ = 0,043-0,093 Vт/мК), tad maisījuma siltuma izolācijas īpašības pat vienas partijas ietvaros var ievērojami atšķirties pēc parametriem.

Uz šo dienu, pie uzstādītām cenām uz nepieciešamiem izejas komponentiem, radīt lēto analogu, kas nav sliktāks pēc kvalitātes ekoloģiski tīriem daudzfunkcionāliem fasādes siltuma sanējošiem apmetumiem ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra, ar pilnu to īpašību komplektu – tas nav reāli!

Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst