екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

ThermoUM vēsture

Jau vairāki speciālisti pierādīja sienu apsiltināšanas efektivitāti savrupmājām vai dzīvokļiem ar daudzveidīgiem materiāliem. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, katra māja var kļūt silta un mājīga vieta. Vispopulārākais materiāls dzīvojamās telpas apsiltināšanai uz šo dienu ir tā sauktais termo apmetums vai situma apmetums.

Šis materiāls, bet precīzāk tā pamata sastāva recepte tika izgatavota vairākus gadus atpakaļ Turcijas dienvidos. Celtniecības speciālisti mūsu laikā līdz šodienai brīnās dotā materiāla fantastiskām īpašībām. Senās siltuma apmetuma pamata sastāvā ietilpa vulkāniskie ieži, kuri smalcināja īpašā veidā. Dotais materiāls iedzīvotāji varēja atrast lielā daudzumā visos kalnu rajonos, un tāpēc tas kalpoja viņiem kā pamats dažādiem celtniecības maisījumiem, tajā skaitā arī iekšējo mājas sienu apmetumam. Šo materiālu izmantoja ne tikai tāpēc, ka tas bija pieejams, bet gan tāpēc, ka tā lieliskās siltuma izolācijas īpašības tika pārbaudītas vairāku simtgadu garumā.

Mājas, kuru būvniecībā tika izmantots dotais materiāls, lieliski aizsargāja savus iedzīvotājus no dažādām laika apstākļu kaprīzēm – ziemā tādā mājā bija silti, bet vasarā tajā varēja atrast ideālu patvērumu no karstuma.

Pie tam tādas dzīvojamās telpas lielā laika posmā varēja izturēt bez zaudējumiem tādas laika apstākļu nepatikšanas, kā biežas smilšu vētras, agresīvo jūras vētru un ilgstošu lietu. Dienvidu Turcijas un kaimiņu valstu krastmalās līdz šai dienai saglabājās objekti, kuru celtniecībā tiek pielietots dotais materiāls – šīs tradicionālās mājas ar spilgti – balto fasādi līdz šai dienai kalpo saviem īpašniekiem kā drošs aizsargs no karstuma, aukstuma, lietus un vētrām.

Ar laika gaitu un mūsdienu tehnoloģiju parādīšanos, vairākas kompānijas, kuri ražo būvniecības materiālus, sāka veikt jaunu uzspiedumu uz siltuma izolācijas sistēmām. Tieši tas arī kļuva pirmais iemesls pie augstās popularitātes izmantošanā dzīvojamā ēkas nosiltināšanai tādam materiālam kā polisterols. Bet šis materiāls, kaut arī tam piemīt lieliskas siltuma izolācijas īpašības, der ne visos gadījumos. Piemēram, tas kategoriski neder fasādes rekonstrukcijām pie kādām vēsturiskām ēkām, kurām ir sarežģīta forma un daudz dažādu rotājumu un apmetuma. Tieši tādiem gadījumiem arī notika materiāla meklēšana, kuram piemīt laba siltuma izolācija, kā arī tas varētu iesūkt sevī visu mitrumu no vecās būves, būtu viegls pielietošanā un apstrādē. Piemēram, tāds materiāls būtu vienkārši nepieciešams fasādes rekonstrukcijām vecmodīgām ēkām, kuras atrodas Maskavā u Sānkt – Pēterburgā. Šeit vienkārši nav pieņemam putu polisterola vai minerālvates izmantošana.

pēc detalizētās apmetumu maisījumu analīzes, kuri tika izmantoti agrākos laikos, tāds materiāls tika atrasts. Izpētot maisījumus, kuri ir balstīti uz vulkāniskās izcelsmes minerāliem iežiem un pēc vairāku testu veikšanas Turcijas tehnoloģijas aizvietoja dažus silīcijas dioksīda komponentus. Tāpat speciālisti pabeidza senā apmetuma maisījuma recepti, pievienojot tam vēl dažus pilnīgi dabīgus komponentus. Tā senais apmetums evolucionēja līdz mūsdienu sausam celtniecības apmetuma maisījumam, kurš ir pirmās paaudzes zem nosaukuma «Thermo-SIM», kurš viegli padevās apstrādei un tika piemērota zem visiem augstāk minētiem parametriem. Tā senais apmetums 2004 gadā sāka jaunu dzīvi mūsdienu pasaulē.

Bet pirmajā laikā jaunā maisījuma ražošana notika ar traucējumiem un ļoti lēniem tempiem, jo tas bija iespējams tikai valsts ietvaros, kur ir pieeja pie dabiskiem silikātu materiāliem. Rezultātā tehnoloģisko procesu nepilnveidībā un biežiem sastāvdaļu precīzas dozēšanas neievērošanas, klienti bieži saskārās ar nepatstāvīgo maisījuma kvalitāti vienā termo apmetuma partijā. Biežas sūdzības no klientiem uz augstākminētiem trūkumiem, kā arī pirmā konkurenta parādīšanās kļuva par iemeslu pieprasījuma kritumam uz jauno materiālu.

Turcijas izcelsmes produkcija netika līdz galam nostrādāta, kas izraisīja vairākas problēmas pie tās ekspluatācijas.

Tajā laikā konkurentu firma izlaida veselu līniju ar dažādiem produktiem, kuriem piemīt termo izolācijas un hidro izolācijas īpašības – otrās paaudzes siltie apmetumi. .

SATSYS TECHNOLOGY a.s. tehnoloģijas kopā ar vairāku Eiropas tehnisko universitātes zinātniekiem, pēc ievērojamās receptes pabeigšanas pie apmetuma maisījuma un pēc konsultācijām ar speciālistiem siltuma fizikas jomā piedāvāja celtniecības tirgū 2009 gadā uzlabotu ekoloģiski tīru siltuma izolācijas apmetuma variantu trešajā paaudzē – daudzfunkcionālo silto sanējošo sērijas apmetumus ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN.

Kopš šī brīža arī sākas jauna vēsture pie mūsdienu siltuma izolācijas viegliem sausiem celtniecības maisījumiem.

Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst