екologiski droši materiali

  №3012  RECOMMENDED
  №3012  RECOMMENDED
НОВИНКА!

JAUNUMS

Ir beigušies gada pilnā
apmērā jaunas daudz funkcionālo
apmetumu
Thermoum Xtra izpētes,
kuri ir uzlaboti par 20-25%
ar raksturojumiem.


DRĪZ LATVIJĀ!

Pie visām termoizolācijas apmetumu
ThermoUM, priekšrocībām, siltiem apmetumiem Thermoum Xtra piemīt
labākie siltuma aizsardzības īpašības un mazāks svars pie vienāda apjoma.

Kapilāri aktīvi celtniecība materiāli

ing. Michálka Pavel, Galvenais tehnologs SATSYS TECHNOLOGY a.s.

Sanējošīe siltuma izolācijas apmetumi ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra tiek attiecināti pie kapilāri aktīvo celtniecības materiālu grupas.

Read more: Kapilāri aktīvi celtniecība materiāli

Sienu skaņas izolācija

Zem pierastā vārda komforts, kad runa iet par pašu dzīvokli, šodien daudzi saprot ne tikai ērtu plānojumu, siltas sienas un grīdas, modernu interjeru, bet arī pietiekošu dzīvokļa skaņas izolāciju. Pie mūsdienu trokšņa līmeņa paaugstināšanas – kā ielas, tā arī iekšējā – akustikas komforts kļūst par svarīgu rādītāju. Pie tam, dzīvokļa laba skaņas izolācija ir vēl arī papildus personīgās telpas aizsardzība.

Read more: Sienu skaņas izolācija

Par mitrumu,sēnīti un pelējumu. Ietekme uz cilvēka veselību.

No mūsu darbības prakses, ļoti bieži ir nācies vērot, kā cilvēki, kuri pavada ievērojamu laiku telpās ar mitrām sienām, uz kurām aktīvi vairojas sēnīšu poras un pelējums, attiecas pie tā ļoti vieglprātīgi. „Nekaitīga” kaimiņu būšana cilvēku dzīvošanas vidē un pelējuma, vēršas kā milzīgs kaitējums cilvēku veselībai. Cilvēki, kuri atrodas tādās telpās bieži slimo.

Read more: Par mitrumu,sēnīti un pelējumu. Ietekme uz cilvēka veselību.

Siltuma apmetuma pareizā izvēle

Siltie sanējošie sausie apmetuma maisījumi, ir viens no vis straujošāk attīstības segmentiem izpētē un radīšanā perspektīviem siltuma izolācijas būvniecības materiāliem, kuri ir paredzēti apdarei, restaurācijai un ēku un būvniecības konstrukciju aizsardzībai. Uz šo dienu Krievijas tirgū parādīti pietiekoši daudz siltuma sanējošie apmetumi, kuri ir dažādiem ražotājiem – krievu, Eiropas, turku, ukraiņu, baltkrievu utt.

Read more: Siltuma apmetuma pareizā izvēle

Siltuma apmetumi uz perlīta un vermikulita pamata

Siltuma apmetumi, kuri ir uz pastiprināta perlīta vai vermikulīta pamata kā savas bez šaubāmas priekšrocības ( siltuma izolācijas īpašības, nedegošu īpašību, ekoloģisko īpašību, gaisa caurlaidību...) ir vesela virkne atšķirību no ekoloģiski tīriem daudz funkcionāliem termo apmetumiem ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN, Thermoum Xtra.

Read more: Siltuma apmetumi uz perlīta un vermikulita pamata

Mūsu sanējošus siltus apmetumus sauc dažādi – termoums, termosans, termoins, vai termoum, termosan,termoin utt. Pareizais nosaukums daudz funkcionāliem, ekoloģiski drošiem termo apmetumiem - ThermoUM, ThermoSAN, ThermoIN и Thermoum Xtra!
Design - WeFirst